שאלות נפוצות

מהנדסי בניין מתכננים מבנים מאפס. לעומתם, אדריכלי פנים נכנסים לתמונה כשקירות החוץ כבר עומדים. הרבה פעמים, הם עובדים בשיתוף פעולה עם מהנדס הבניין, ואפילו מתכננים עבורו את התוכניות ומגישים לו לחתימה. הם אחראים גם על תכנון החלוקה הפנימית של החלל, כולל אינסטלציה, חשמל, תאורה, גבס, מיזוג אוויר, מטבחים ועוד.

באדריכלות פנים, אנחנו מבצעים שינויים מבניים של ממש – כמו שבירת קירות, הזזת מיקומי חדרי רחצה או נקודות חשמל, תכנון תאורה או החלפת מטבח – כדי למצות את הפוטנציאל של המבנה. לעומת זאת, בהלבשת הבית אנחנו משתמשים במבנה הקיים ומשדרגים אותו בעזרת ריהוט, אביזרים, טקסטיל וצבע.

אני מציעה שירותים של עיצוב ואדריכלות פנים, הלבשת הבית/הום סטיילינג וגם תכנון של פריטי נגרות ומטבחים בעיצוב אישי. אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור של כל עמוד כדי לקרוא קצת יותר על השירותים שלי ולהבין מה מתאים לכם.

כן, וזה החלק האהוב עליי בעבודה! כחלק משירות עיצוב והלבשת הבית אבוא איתכם לחנויות ואעזור לכם לבחור פריטים שיתאימו לקו העיצובי של הבית שלכם.

קשה מאוד לדעת. פרויקטים של עיצוב ואדריכלות פנים תלויים, כמובן, גם בקבלן המבצע, בסוג הבנייה, ובסטטוס הנוכחי של הדירה שלכם. פרויקטים של הלבשת הבית יכולים לקחת בין יום לכמה חודשים, בהתאם לחבילה שתבחרו ולקצב קבלת ההחלטות שלכם.

כן! אם עדיין ניתן לבצע שינויים בתכנון החשמל, האינסטלציה, המיזוג ועוד, כדאי לדבר איתי בהקדם, כדי שנספיק לעבור על התוכניות כל עוד זה אפשרי. גם אם לא, אשמח ללוות אתכם בהלבשת הבית והום סטיילינג ולעזור לכם לעצב דירה עוצרת נשימה שתבטא את מי שאתם.

זה בסדר גמור! אני מציעה מגוון חבילות להלבשת הבית. אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה ואעזור לכם למצוא את החבילה שהכי מתאימה לתקציב שלכם.

זה ברור לגמרי. חשוב שתבחרו מעצבת שאתם מתחברים אליה, כדי שתוכלו לעבוד בשיתוף פעולה מלא וגם ליהנות מהדרך. אתם מוזמנים לקרוא קצת עליי, או לתאם איתי שיחת ייעוץ כדי שנכיר טוב יותר.

בטח! תוכלו לקרוא על כל הפרויקטים שכבר עשיתי, וגם לראות תמונות שלהם, בעמוד הפרויקטים ובדף שלי בפייסבוק.

פשוט. שלחו לי הודעה כדי לתאם שיחת ייעוץ, שבה נכיר קצת ונבין מה בדיוק אתם צריכים. המידע הזה יעזור לי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, ומשם נוכל לצאת לדרך.

בואו נדבר!

מלאו את הפרטים בהמשך
ואחזור אליכם בהקדם 🙂

*מבטיחה לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד ולא לשלוח הודעות מטרידות או ספאם.